מועדונים

רשת מועדוני קרוספיט הגדולה והמצליחה בישראל

אימון באחד ממועדוני הייפר הוא לא רק אימון, הוא חוויה!
כל אחד מ – 3 מועדוני הקרוספיט שלנו מתאפיין בצוות המקצועי שלנו, מתחם אימונים חלומי ואווירה מחשמלת!

CROSSFIT WHITE CITY

מועדון הקרוספיט הגדול, הותיק והמצליח בתל אביב עבר למשכנו החדש והפך רשמית למועדון הכושר והקרוספיט המפואר בישראל! ממוקם בלב ליבו של מרכז העסקים של ישראל בצמוד לשרונה עזריאלי, מתחם אימונים של מעל 1000 מ״ר, 3 אולמות מאובזרים בציוד הקרוספיט האיכותי ביותר בעולם, מערכת שעות עם מעל 100 שעות אימוני קבוצה בשבוע, אופן ג’ים פתוח כל היום, צוות המאמנים
המקצועי ביותר בישראל ומה לא!
מנחם בגין 125, ת״א (מגדל היובל)
058-7800466רוצים להפוך לחלק ממשפחת וויט סיטי?

CROSSFIT SEA AND SUN

מועדון הקרוספיט מהגדולים והמפוארים במזרח התיכון, בהנהלתו של דוד בן דוד, אלוף הארץ בקרוספיט (2018) ובהרמת משקולות (2017). קרוספיט Sea&Sun – כשמו כן הוא! ממוקמים באשדוד מול קו הים, עם הנוף הכי יפה לשקיעות של מזרח התיכון.אנחנו מזמינים אתכם להיות בריאים יותר, חזקים יותר ולהרגיש טוב עם עצמכם, יותר משאי פעם חשבתם.אך תזכרו שאין קיצורי דרך – אתם תדרשו לעבוד קשה מאוד, להזיע המון ולדרבן גם את החבר לקבוצה ואנחנו נהיה שם יחד איתכם- לכוון, לייעץ, לדחוף קדימה ולהושיט יד לעזרה כשצריך.

רוצים להפוך לחלק ממשפחת סי אנד סאן?

CROSSFIT BLEND

החלטנו להוציא את עולם הקרוספיט מהאולמות והחללים הסגורים כנהוג, לאימונים באוויר הפתוח. יחד עם צוות מאמנים המוביל בישראל בתחום הכושר בכלל והקרוספיט בפרט, אנו באים לתת מענה רחב ושלם במטרה לעזור לכם בכל רמות הכושר, לשפר את איכות חייכם ולשנות את התפיסה על "מהו כושר גופני".

רוצים להפוך לחלק ממשפחת בלנד?