תוכניות אימון אונליין

התוכניות אונליין שלנו נועדו כדי לעזור לכם להגיע למטרות הכושר שלכם- להרגיש ולהיראות הכי טוב שאתם יכולים. התוכניות נכתבות ע"י הדמויות המובילות בתחום הקרוספיט והפונקציונאלי ומשלבות תוכניות משלימות בין ענפי ספורט נוספים. הצטרפו אלינו ושנו את איכות חייכם והתפיסה שלכם על מה הוא "כושר גופני"

המסלולים שלנו

HYPR60

המיטב מתוכנית הדגל שלנו למי שקצר בזמן אבל
רוצה להיות בכושר שיא

HYPR Compete

תוכנית למתאמנים שרוצים להגיע לרמות הגבוהות ביותר בקרוספיט התחרותי.

התוכנית לוקחת בחשבון תחרויות קרוספיט בארץ ובעולם

HYPR 1:1

תוכנית אימונים מותאמת אישית ע"י המאמנים המובילים בתחום

כולל גישה לכל תוכניות האימון הממוקדות שלנו!

ללא מחיר

ספורטאים מספרים

אספנו ביקורות של מתאמנים בתוכניות השונות כדי שתוכלו לשמוע איך זה באמת מרגיש להיות חלק ממשפחת הייפר.

DSC07891
במהלך הקריירה שלי ניסיתי הרבה תוכניות ושירותים של ליווי, גם בארץ וגם בחול. בהייפר, התוכנית מקצועית, המאמנים קשובים ומדהימים- התמיכה מורגשת בכל יום ובכל שלב בדרך. סופסוף אני מרגישה שיש לי את המעטפת להגשים את השאיפות שלי.
עומר רשף- אלופת RFA 2021
rubi
האימונים דרך הייפר הם ברמה מאוד גבוהה, משלבים ידע מקצועי וחיזוק כל האלמנטים החשובים לספורט. בתור מאמן שמחפש את הדיוק והמקצועיות, אני זוכה לקבל אותם בכל שבוע מחדש ולהשתפר בפן הפיזי בספורט ובפן המקצועי כאתלט ומאמן.
רובי גנין - ספורטאי ובעלים של קרוספיט ONYX
orm
בגדול הקרוספיט הוא תחביב עיקרי בחיים שלי, אני נהנה וממליץ בחום למתאמנים וותיקים שרוצים תוכנית שלמה שתשמור להם על הכושר התחרותי. כל המערכת עובדת בצורה משומנת, המנהלים כאן נותנים יחס טוב, מכבד וקשוב לצרכים. בקיצור כיף להיות חלק מקהילה חדשה שצמחה מתוך ענף משותף
neta-halpert
תוכנית האימונים של הייפר הייתה בדיוק מה שחיפשתי, תוכנית מקצועית שקידמה אותי המון בפן התחרותי. מעבר לזה שהתוכנית מעולה, בהייפר מקבלים מעטפת של מאמנים מהטובים בתחום שזמינים לשאלות/פידבקים ועוד… בנוסף, בכל יום שישי נפגשים לטרוודאון ומתאמנים כולם ביחד מה שהופך את התוכנית לטיפה יותר משפחתית וחברית.
נטע הלפרט- ספורטאי ומאמן בתחילת דרכו
ohad-finke
ממליץ בפרטי תמיד ובכל מקרה אני כאן כי זאת הדרך הטובה ביותר שמצאתי כדי להשתפר
אוהד פינקלשטין- מהנדס
orelams
התוכנית מדהימה אני יכול לראות שיפור אחיד בכל התחומים בהם התוכנית מתעסקת, כמאמן אני גם לומד הרבה בין אם זה תרגילים או בנייה והמחשבה מאחרי תוכנית אימונים
אוראל אמסלם- מאמן lv1 בקרוספיט ומורה יוגה
Ron-Peled
התחלתי את התוכנית בעקבות המלצה של חבר מהבוקס , כבר לאחר מספר שבועות קל היה להבחין בשיפור משמעותי מבחינת כח ומסוגלות הגוף בתרגילים השונים , ממליץ בחום !!
רון פלד